KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899634

nr 1389 9634

Oidentifierad konstnär. Omkring 1900, landskap med hus. Signerad. Olja på pannå, 29x56, yttermått inklusive ram: 42x69 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 april 2021
kl 18:18:02